Samsung-UE46D8000

Samsung wprowadza na rynek coraz więcej telewizorów LED z funkcją wyświetlania obrazów w trzecim wymiarze. Jednym z nich jest model Samsung UE46D8000 pochodzący z linii Series 8. Zaletą tego produktu jest niewielki pobór mocy – maksymalnie telewizor pobiera 150W, w trybie oszczędzania energii 50W, natomiast w trybie stand-by pobiera jedynie poniżej 0.1W.

Załączone wyposażenie:
– baterie do pilota
– obrotowa podstawa
– kabel zasilający
– pilot
– okulary 3D

Samsung UE46D8000 posiada wiele zalet, jednak największą z nich jest wysoka jakość obrazu. Ten 46-calowy telewizor z podświetleniem LED obsługuje rozdzielczość Full HD o częstotliwości odtwarzania 800Hz. Dzięki nowoczesnym technologiom, takim jak LED, Wide Color Enhancer Plus, DVB-T czy DVB-C, telewizor prezentuje najlepsze obrazy, doskonale ukazuje ruch i trójwymiarowy obraz. Godne uwagi są również tunery: DVB-T, DVB-C i DVB-S (MEPG4), które umożliwiają odbieranie telewizji cyfrowej na terenie całego kraju. Ponadto Samsung UE46D8000 zawiera wiele funkcji, w których zastosowano technologie:
– DLNA
– Konwerter 3D
– Social TV
– Skype on Samsung TV
– BD Wise
– Time Shift
– EPG
– Smart Hub
– Search All
– Web Browser
– Samsung Apps
– ConnectShare Movie
– Anynet+
– Personal Video Recorder Ready

Jak widać, Samsung wykorzystał w tym modelu tak wiele technologii, iż jest to godne podziwu. Wszystkie te właściwości mają za zadanie bardziej efektowne wykorzystanie telewizora. Ten model Samsunga cieszy się też bardzo wysoką jakością nagłośnienia. System fonii stereo wraz z uprzestrzennieniem dźwięku dają wrażenie czystej, niezmąconej melodii, a technologie takie jak DTS, 3D Sound i Dolby Digital Plus tylko wzmacniają to wrażenie. Telewizor posiada także EPG, a więc cyfrowy elektroniczny przewodnik po programach, który w zupełności zastąpi nam papierową gazetę telewizyjną. Samsung UE46D8000 posiada także kartę Wi-Fi, dzięki której możliwe jest bezprzewodowe połączenie się z Internetem. Interesujące są również parametry fizyczne tego sprzętu – obrotowa podstawa umożliwia ustawienie ekranu pod takim kątem, jaki będzie dla nas najbardziej odpowiedni. Istnieje również opcja pozwalająca na zamontowanie telewizora na ścianie. Ten model Samsunga posiada wiele funkcji, które są bardzo proste w wykorzystaniu i użytkowaniu, dlatego też jest to idealny telewizor przeznaczony dla całej rodziny.